top of page

Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir?

 

Hafta içi vermiş olduğunuz siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.

Cumartesi ve Pazar , resmi tatil günleri verdiğiniz siparişler bir sonraki teslimat gününden itibaren 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Havale ve Kapıda ödeme yolu ile yapılan alışverişlerde, siparişin kargoya teslim edilmesi için havalenin gerçekleştirilmesi yada kapıda ödeme onayının müşteri hizmetlerimiz tarafından telefon yoluyla alınması gerekmektedir. Bu durumda havalenin ve kapıda ödeme onayının alındığı tarih ve saat, siparişin oluşturulduğu tarih olarak göz önüne alınacaktır. Havale veya kapıda ödeme siparişlerinizin 3 gün boyunca tarafınızdan onayı veya ödemesi ulaşamaması durumunda siparişiniz iptal edilmektedir.

Siparişlerimin Durumunu Nereden Takip Edebilirim?

 

Siparişinizi verdikten sonra gerek sipariş onayınız gerekse kargo takip numarası bilgisi gibi tüm süreçleriniz hem e-posta yoluyla hem de kayıtlı cep telefonunuza kısa mesaj yoluyla tarafınıza iletilmektedir. Dilerseniz üye girişi gerçekleştirdikten sonra üye hesabınız bölümünden siparişinizle ilgili tüm süreçleri takip edebilirsiniz.

Kargo Durumunu Nereden Takip Edebilirim?

 

Tarafınıza e-posta ve kısa mesaj yoluyla iletilen kargo takip numaranız ile gönderilen kargo firmasının “Gönderi Takibi” bölümü aracılığıyla kargonuzun tüm süreçlerini takip edebilirsiniz.

Gelen Kargo Hasarlı ise Ne Yapmalıyım?

 

Hasar görmüş kargolar teslim alınmayarak, kargo yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer yetkili paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, kargo orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı müşteride mevcuttur. Kargo alıcı tarafından teslim alındıktan sonra nakliye şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Kargo kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum tutanağın Alıcı’da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Evreka Çocuk Müşteri Hizmetlerine bildirilmelidir. Müşteri Hizmetlerimiz, sorunun çözülmesi için hemen harekete geçecektir.

Siparişimi Kaç Gün İçerisinde İade Edebilirim?

 

Siparişinizi Mesafeli Satış Sözleşmesi’nin 7.maddesinde yer alan Cayma Hakkı maddesine göre 14 (on dört) gün içerisinde herhangi bir sebep belirtmeksizin iade edebilirsiniz. İade edilecek ürünün kullanılmamış, orijinal ambalajında ve yeniden satışa uygun olması gerekir.

Siparişimi Nasıl İade Edebilirim?

 

Siparişinizin iadesini müşteri hizmetlerini arayarak veya web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden Hesabım > Siparişlerim başlığı altından ilgili siparişinizi ve iade etmek istediğiniz ürünü seçin, iade nedeninizi seçin ve sipariş ile gelen e-fatura çıktısını imzalayarak iade depo adresimize kargo ile gönderebilirsiniz.

İlgili kargo şubesine kargo kodunu vererek ürünü teslim edebilirsiniz.

Müşteri hizmetleri ekibimizi arayarak da konu ile ilgili destek alabilirsiniz.

bottom of page